:::: منو ::::

انتشارات ناهید

معرفی کتاب های منتشر شده

پست طبقه بندی / ورزشی

  • آگوست 05 / 2010
  • دیدگاه‌ها برای آمادگی جسمانی بانوان بسته هستند
پزشکی، بهداشت، ورزشی, ورزشی

آمادگی جسمانی بانوان

کتاب آمادگی جسمانی بانوان، ترجمهٔ صدیقه جباری و بهروز ژاله‌دوست

آمادگی جسمانی بانوان

ترجمهٔ صدیقه جباری و بهروز ژاله‌دوست

تمرینات کتاب آمادگی جسمانی بانوان ویژه کسانی است که سالیان درازی از ورزش دور بوده‌اند؛ یا شغل آن‌ها طوری است که تحرک چندانی ندارند و همواره پشت میز کار می‌کنند؛ یا کسانی که برای خرید نیز از ماشین استفاده می‌کنند و به‌غیراز مواقعی که آسانسور خراب است، از پله‌ها بالا نمی‌روند و به‌طورکلی، هیچ‌گونه فعالیتی ندارند، به نگارش در آمده است.

در عصری زندگی می‌کنیم که مردم حتی در روستاها نیز برای رفتن به هر سو از وسیلهٔ نقلیه استفاده می‌کنند. امروزه، داشتن بدنی متناسب، مشکلی جهانی شده است. هرچند عده‌ای برایشان مهم نیست که بدنی متناسب داشته باشند، و راضی نیستند پولی در این جهت خرج کنند و به محیط‌های ورزشی بروند، ولی هستند کسانی که نسبت به سلامتی و تناسب‌اندام خود نگران‌اند.

روش‌های تمرینی که در این کتاب برای خوانندگان گرامی بیان شده است، از آسان شروع می‌شود و جواب گوی آمادگی جسمانی همه است. کتاب حاضر، توسط محققین نیروی هوایی کانادا برای بالا بردن آمادگی جسمانی پرسنل خود به نگارش در آمده است تا بتوانند در مواقع اضطراری از نظر بدنی آماده باشند.

  • آگوست 05 / 2010
  • دیدگاه‌ها برای راهنمای تحلیل مسابقه فوتبال بسته هستند
پزشکی، بهداشت، ورزشی, ورزشی

راهنمای تحلیل مسابقه فوتبال

کتاب راهنمای تحلیل مسابقه فوتبال (رویکردی نظام‌مند برای ارتقای بازی)، نویسندگان: کریستوفر کارلینگ، مارک ویلیامز، توماس رایلی، ترجمهٔ شیفته سلطانی

راهنمای تحلیل مسابقه فوتبال
(رویکردی نظام‌مند برای ارتقای بازی)

نویسندگان: کریستوفر کارلینگ، مارک ویلیامز، توماس رایلی

ترجمهٔ شیفته سلطانی

در کتاب راهنمای تحلیل مسابقه فوتبال به روش‌هایی که به‌وسیله مربیان، دانشمندان علوم ورزشی و مربیان بدن‌سازی برای ارتقای سطح نمایش بازیکنان و تیم خود به کار گرفته شده است، استناد می‌شود و خلاء بین فوتبال نظری و عملی را پر می‌کند.

تحلیل بازی یک فوتبالیست یا یک تیم فوتبال برای ارتقای سطح نمایش فوتبال لازم است، ولی تشخیص اطلاعات صحیح و به‌کارگیری مطلوب آن چندان آسان به نظر نمی‌رسد. این نخستین کتابی است که به‌طور جامع به تحلیل مسابقه فوتبال می‌پردازد.

این راهنما با توجه به دستاوردهای تازه‌ترین پژوهش‌ها و با استفاده از فناوری‌های نوین که به‌وسیله باشگاه‌های حرفه‌ای به کار می‌رود، یکی از منابع ضروری و منحصربه‌فرد تحلیل فوتبال محسوب می‌شود.